…horúce prádielko v horúcom lete!- BLOG

Leto máme v plnom prúde a s ním aj čo najmenej odevu na sebe! Nech trávime horúce dni akokoľvek a kdekoľvek –  v práci, na kúpaliskách, na dovolenkách, či len tak doma na záhrade – vždy by sme mali na sebe najradšej len minimum oblečenia (vrátane spodného prádielka – len malinké tango nohavičky a pančušky samodržky pod elegantným kostýmom v práci sú ideálne) . S horúcimi letnými dňami ale prichádzajú aj horúce letné noci… ktoré tak lákajú k niečomu naozaj nevšednému a pálivému! Pokožka nádherne opálená od slniečka a jemnunká ako hodváb si priam pýta na seba niečo ľahučké a sexi! Poďte sa s nami inšpirovať, čo by sa dalo vymyslieť napríklad aj na dnešný letný večer – ak sa aj práve trošku ochladilo, nádherné prádielko rozpáli zaručene nielen Vás 🙂 

Len málokto si môže dovoliť celé leto nechodiť do práce. Pozrime sa teda, čo je možné obliecť si pod elegantný kostým tak, aby sme sa neroztopili od horúčavy a cítili sa nesmierne sexy počas celého dňa – pretože len my vieme, čo sa ukrýva pod tou slušnou sukničkou – sú to naozaj pálivé tango nohavičky a sexy pančušky samodržky, o ktorých keby vedel šéf  či kolega, do konca týždňa by nedokázali myslieť na nič iné 🙂 ! 

Po horúcom letnom dni prichádza každý večer príjemné osvieženie – avšak to sa týka len teploty vzduchu… Naša nálada by však chladnúť nemala, práve naopak – letné noci sú ten pravý čas na to, aby sa z obyčajnej baby, či distingvovanej dámy, stala aspoň na chvíľu poriadna rebelka! Prebuďte v sebe hravú šelmičku a odejte svoje hebké telo do saténovej košieľky s jemnou krajkou a dráždivých tango nohavičiek! Pre odvážnejšie je tu aj možnosť “Open” nohavičiek, v ktorých už neschováte naozaj nič 🙂 a Vaša polovička bude zaručene vo vytržení!!! Doprajte si luxus extravagancie aspoň raz za čas a ozvláštnite príjemné chvíle vo dvojici nádherným spodným prádielkom a nezvyčajnými sexi doplnkami. Vyskúšať tiež môžete spodné prádielko z bižutérie, z cukríkov, z pierok, s kožušinkou či rôznymi doplnkami, alebo trebárs namiesto podprsenky len nálepky na bradavky pod sexi spodnú košieľku.

060 63 001 (2)

Podobné články