Horúci a sexi Valentín 2022- BLOG

Horúci a sexi Valentín 2022 s Malýmluxusom 😈 😈 😈

obrazok valentin

Fakt, že 14. február je dňom zaľúbených, je azda každému známy. Viete však aj ako vznikol tento sviatok a prečo? Vysvetlíme!

A vlastne – ako osláviť tento deň? Ako obdariť, či prekvapiť svoju polovičku? Poradíme! 

Ako vznikol deň sv. Valentína?

O samotnom prapôvode oslavy tohto dňa sa s určitosťou vie pomerne málo, nie je to však americký sviatok ako by si mnohí mysleli.

Pochádzal z mesta Terni na juhu dnešného talianskeho regiónu Umbria. V roku 197 sa v rodnom meste stal biskupom, neskôr pôsobil v cisárskom Ríme, kde sa počas jeho života vystriedalo na tróne viacero vladárov. Skutky, vďaka ktorým si naň všetci zamilovaní vo februári spomínajú, sa spájajú s vládou cisára Claudia II.

Claudius bol známy svojou záľubou vo vojnových výpravách a odporom k rodinným vzťahom svojich legionárov. Zastával názor, že ženatý vojak starostlivosťou o rodinu oslabuje svoju bojaschopnosť a obetavosť. Preto zakázal svojim vojakom uzatvárať manželstvá. Práve kňaz Valentín tento zákaz ignoroval a naďalej tajne sobášil zaľúbené páry. Tu možno hľadať pôvod sviatku zamilovaných, ktorý všetci zaľúbenci oslavujú na deň Valentínovej smrti – 14. februára.

Pred svojou popravou vraj Valentín stihol prinavrátiť zrak a sluch postihnutej dcére svojho žalárnika a podľa novšej legendy sa kňaz a dievča do seba zamilovali. Traduje sa, že Valentinus poslal deve pred smrťou lístok s nápisom „Od Tvojho Valentína“.

Ako osláviť tento deň?

Treba zdôrazniť, že je úplne jedno, či sme zadaní, alebo single, sviatok Valentína môžeme osláviť za každých okolností.

Ak sme zadaní a máme to šťastie, že máme pre koho pripraviť valentínske prekvapenie, možností je milión. Takou tradíciou, ktorou nikto nič nepokazí a vždy poteší, je kvetinka, či čokoládka. Zaručene vyčarí úsmev na tvári milovanej osoby! Ak však chceme byť trošku osobnejší, vymyslíme darček „na mieru“ podľa toho, čo má naša láska rada – pozvanie na večeru, príjemný večer doma pri sviečkach, predplatená masáž, zoskok padákom, či čokoľvek čo danú osobu poteší! Každý milý darček vie toho povedať za nás veľa – krásne nové šaty, pekný šperk, parfém, topánky, luxusná pena do kúpeľa, či sexi spodné prádielko – opäť je to len na individuálnom výbere. 

Ak si chcete spraviť Horúci a sexi Valentín, máme pre Vás pár typov na sexi oblečko:

Horúci a sexi Valentín

Horúci a sexi Valentín m§že priniesť aj niečo neobvyklé – napríklad Bodystockingu! Je to sexi bezšvové spodné prádlo s dizajnom pančuchového oblečenia. Super elastická tkanina, mäkká a pohodlná, provokatívne odhaľuje očarujúce krivky. Odporúčamé tieto:

samozrejme to nie je všetko a vačší výber nájdete v sekcii Bodystocking

Alebo sa staňte kráľovnou zmyselnosti v sexi košieľke, ľahkej ako vánok a vzdušnej ako vietor vo vlasoch. Naše odporučanie:

viac košielok nájdete v sekcii Sexi Košieľky, s ktorými rozpálite Horúci a sexi Valentín

Tie najkrajšie nohavičky predsa patria k tomu! Čipkované, hladké, saténové alebo tango gaťky? Erotický efekt majú všetky! Naše odporučanie:

…a oooveľa viac nohavičiek nájdete v sekcii Nohavičky

Podobné články