O nás – malyluxus

O nás – malyluxus

Každá žena je jedinečný skvost, ktorý krášli náš svet nezameniteľným spôsobom. Asi preto dámy tak veľmi obľubujú všetko čo je krásne, jemné a jedinečné – lebo oni samé sú také.

Aj ty chceš byť iná ako ostatné?

Aj ja.  🙂  v tomto smere sa teda v ničom nelíšim, som baba ako každá iná! Tiež milujem krásne veci, avšak mám rada, keď sú  niečím ozvláštnené, trošku sa vymykajú štandardu. Už od mlada  som mala rada jedinečnosť vo všetkom. Najmä keď šlo o módu, páčilo sa mi, keď bola do oblečenia rafinovane vpracovaná akási výnimočnosť, keď sa ten môj kúsok niečím líšil od všetkých ostatných, no nehraničilo to s gýčom.

Z oblakov naspäť na zem…

Realita bola ale iná… V obchodoch tých neobyčajných vecí až toľko nebolo, a keď niečo prišlo na trh, všetky kočky chodili ako v uniforme, pretože – to sa teraz predsa nosí, a hádam nebudem horšia, musím to mať tiež… Aj neskôr, a aj vo väčších mestách a najznámejších e-shopoch, som len s veľkou námahou pred letom zohnala nejaké mega-super šaty, zdobené bikiny alebo obyčajné tango plavky, extravagantné kúsky na dovolenku, či jemnú eleganciu do práce.

Poďme s tým niečo spraviť! Tak sme založili malyluxus.sk

Som srdečný človek, preto rada vidím spokojných ľudí a s radosťou sa pokochám na ich krásnom oblečení. Isteže – šaty nerobia človeka – ale minimálne ho vedia spraviť príťažlivým, dodať sebavedomie a skvelý pocit. Každý predsa musí súhlasiť s tým, že:

Každá žena je nádherná a jedinečná.

Každá si zaslúži osobitnú pozornosť a dokonalú starostlivosť.

Každá miluje všetko jemné a krásne, zvodné a provokatívne.

Presne toto boli dôvody, pre ktoré sme s manželom v roku 2013 založili náš e-shop – malyluxus.sk  aby sme každú dámu mohli potešiť niečím výnimočným. Odvtedy prinášame extravanciu a neobvyklosť do šatníka dám, ktoré obľubujú pocit atraktívnosti a sú radi obdivované.

Snívaj s nami… sen ti splníme 🙂

Staň sa aj Ty kráľovnou zmyselnosti a nechaj sa rozmaznať úchvatnými kúskami.  Každý kus oblečenia  vyberáme so zvláštnym dôrazom na zvýraznenie ženskej krásy, v každom jednom sa snúbi nežnosť a zvodnosť zároveň. A môžem povedať, že veľa vecí z našej ponuky, na stránke malyluxus.sk  kotví aj v mojom osobnom šatníku 🙂

Veľmi sa tešíme tomu, čo sme dosiahli – že výnimočné oblečenie môžeme ponúknuť celkom bez starostí každej dáme, že každá má možnosť zaobstarať si úchvatné kúsky do svojho šatníka jednoduchým spôsobom.

Pretože každá žena si zaslúži byť obdivovaná.

Sme tu pre Vás 🙂

Aňa Majdová a Marek Majda