Doprava a platby

Doručovanie zásielok je realizované  v rámci Slovenskej republiky prostredníctvom prepravnej spoločnosti GLS.

Cena poštovného a balného v rámci Slovenskej republiky je účtovaná nasledovne:

 – pri spôsobe úhrady bankovým prevodom vopred sadzbou 3,70 Eur,

 – pri spôsobe úhrady na dobierku sadzbou 4,60 Eur, 

– pri objednávke nad 50 Eur poštovné zadarmo! 

Termín dodania: Tovar je zákazníkovi doručený v nasledujúci pracovný deň po dni odoslania, odosielaný je nasledujúci pracovný deň po dni objednania, alebo ešte v ten deň.

V prípade, že sa nám zásielka vráti z dôvodu “adresát neznámy”, kontaktujeme zákazníka, a v prípade, že má záujem, tovar mu pošleme opätovne a účtujeme mu opätovné poštovné.

Akonáhle nám je objednávka doručená, overíme dostupnosť tovaru, a potvrdzujeme skompletizovanie. Ak je tovar skladom, odosielame zásielku hneď nasledovný pracovný deň, alebo ešte v ten pracovný deň. Ak tovar nie je momentálne skladom, a nie sme schopní ho odoslať v dohľadnej dobe, zákazníka o tejto skutočnosti informujeme.

Termín odoslania objednávky môže byť vo výnimočných prípadoch  dlhší z dôvodov, ktoré nemôžeme ovplyvniť, o tomto je však zákazník vždy informovaný.

Kúpnu cenu za objednaný tovar môžete uhradiť jedným z dvoch možných spôsobov, podľa Vášho výberu:

Pri tomto spôsobe dostanete informačný email o objednávke, následne email o záväznom potvrdení o skopletizovaní objednávky. Následne uhradíte kúpnu cenu na náš účet bankovým prevodom spolu s poštovným, ktoré Vám započítame do faktúry, najneskôr do 10 dní od dňa potvrdenia skompletizovania z našej strany (ako variabilný symbol uveďte ID objednávky).  Prosíme o informáciu emailom o uhradení, aby sme vedeli sledovať uhradenie tovaru a tovar Vám hneď poslať. Po pripísaní platby na náš účet Vám bezodkladne, najneskôr do 48 hodín pošleme tovar spolu s faktúrou.

Pri tomto spôsobe dostanete informačný email o objednávke, a po našom záväznom potvrdení Vašej objednávky, Vám bezodkladne pošleme tovar spolu s faktúrou, uhradíte ho až pri jeho prevzatí. Vo faktúre bude zahrnuté aj poštovné.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že balík pri doručení je vhodné skontrolovať z hľadiska neporušenosti, ak je zjavne poškodený, oznámit to, prosím, ihneď priamo doručovateľovi a za jeho prítomnosti skontrolujete tovar v ňom a spíšete s ním zápis o škode. Ak tovar nie je v poriadku, máte právo balík neprebrať.