Každá dáma je nádherná a jedinečná! Na tom trváme!!

Nižšia či vyššia, štíhlejšia či plnšia... na tom nezáleží, podstatnejšie je to, ako sa cíti a akú energiu a náladu vysiela do okolia. A aby sa mohla cítiť výborne, uvoľnene a sebavedome, máme tu dnes pre Vás zopár cenných rád, ako si vybrať tie správne rifle. Poďte sa s nami naučiť niečo nové o tomto kultovom kúsku oblečenia 🙂 Poďme sa spolu pozrieť, ako sa minimálne pri výbere riflí vyhnúť sklamaniam  a naučiť sa vybrať si džínsy, ktoré budú na nás vyzerať skvele napriek rôznym špecifikám našej postavy!

Vojdete do obchodu, poobzeráte sa a ten nádherný kúsok Vám hneď padne do oka! Ponáhľate sa k nemu – hmm, zblízka je to ešte krajšie, a tá látka... Rýchlo s tým do kabínky!!!  ...aaa...  toľké sklamanie, vyzeráte v tom hrozne, ten skvost zvýraznil presne to, čo treba schovať a schoval to, čo by ste radi zvýraznili! – Čítame Vám myšlienky? Veríme, že takúto, či podobnú situáciu už ste iste zažili!

Najdôležitejšie faktory, na ktoré musíme prihliadať pri výbere riflí, sú nasledovné: farba, strih, dĺžka – všetko závisí od typu našej postavy, povieme si o nich samozrejme viac.

Farba

Základná a všeobecne známa zásada – svetlé farby rozširujú, tmavé farby zužujú. V preklade -  ak máte nejaké kilečko navyše, radšej zvoľte džínsy tmavších farieb. Naopak, ak ste štíhlučká, pokojne siahnite aj po svetlých tónoch – svetlo modré, biele, žlté, červené... vôbec sa nemusíte báť farebných experimentov!

Strih

Prvým krokom je sebakriticky sa pozrieť do zrkadla a zhodnotiť typ svojej postavy. Ak máme širšie boky a plnšie stehná, iste budú najlepšou voľbou tesnejšie denimky s rozšírenými, alebo aspoň rovnými nohavicami. Naopak extra štíhlym postavám pristanú viac voľnejšie strihy, tabu by mali byť rifle s vysokým pásom. Každopádne vždy musia perfektne sedieť na zadočku, na to si naozaj treba potrpieť! 

Dĺžka

Čo sa týka dĺžky, dámy s nejakým tým kilečkom navyše, alebo dámy nižšieho vzrastu,  by určite mali zvoliť džínsy dlhé. Kratšie rifle napríklad do pol lýtok si môžu dovoliť len dámy vysoké a štíhle -  to ich opticky trošku zníži. Dôležité sú tiež topánky – lodičky s ihličkovými opätkami zoštíhlia a zdvihnú, balerínky či tenisky naopak málinko rozšíria a znížia postavu.

 A malé rady na záver: