Háčkované plážové mini šaty Vida

Háčkované plážové mini šaty Vida

 

Túto sezónu sa ukážte v háčkovaných šatách s dlhým rukávom Vida od  Americkej Módnej Značky Chynnadolls. Jedná sa o mini šiaty, ktoré upútajú pozornosť a vďaka háčkovanému štýlu a celoplošným korálkam budete vyzerať skvele.

P.S. v týchto háčkovaných šatách zlomíte nejedno srdiečko.

Háčkované plážové mini šaty Vida

 

Túto sezónu sa ukážte v horúcej novinke priamo zo slnečnej Kalifornie – v háčkovaných šatách s dlhým rukávom Vida od  Americkej Módnej Značky Chynnadolls. Jedná sa o mini šiaty, ktoré upútajú pozornosť, a vďaka maxi háčkovanému štýlu a celoplošným korálkam budete vyzerať skvele.

P.S. v týchto háčkovaných šatách zlomíte nejedno srdiečko.

 

Celé naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť na tejto sekcii nášho webu. Naše produkty sú vysokej kvality. Vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, všetko Vám okamžite  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

Veľkosť

, ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Háčkované plážové mini šaty Vida”