Vystužené bikini s nádherným zlatým zdobením-hadie

Vystužené bikini s nádherným zlatým zdobením-hadie

Vystužené hadie bikiny, zdobené nádhernými zlatými ozdobami na ramienkach podprsenky a žiarivou zlatou reťazou na jednej strane spodného dielu – táto strana je provokatívne na rozviazanie/uviazanie.

Košíčky podprsenky sú vystužené mäkkou vyberateľnou výstužou, bez kostíc.

Vystužené bikini s nádherným zlatým zdobením-hadie

Vystužené hadie bikiny, v ktorých rozhodne vyniknete. Vrchný diel je na ramienkach zdobený nádhernými ozdobami,  na nohavičkých vytvára rebelský, ale elegantný efekt nezvyčajná reťaz zlatej farby. Ramienka podprsenky sú vedené okolo krku, možnosť ich uviazania poskytuje maximálny komfort čo sa týka prispôsobenia veľkosti. Veľkosť je tiež možné prispôsobiť  uviazaním okolo hrudníka. Úžasné pohodlie poskytuje kvalitný a makkučký materiál. 

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

[HASH_PROD_TABS_3ah2]

Veľkosť

, ,