Plavky Tango neónovo zelené so štrasom

Plavky Tango neónovo zelené so štrasom

Neónovo zelené tango plavky so štrasovými kamienkami, z vysoko kvalitnej plavkovej látky. Podprsenka je evystužená, na uviazanie okolo krku a hrudníka, nohavičky na uviazanie okolo bokov na mašličky.

Plavky Tango neónovo zelené so štrasom

Tango plavky na uviazanie, zdobené nádhernými lesklými štrasovými kamienkami. Vyrobené z mäkkého a elastického, na telo veľmi príjemného  materiálu. Tieto plavky sú od nemeckého výrobcu Anns Fashion, ktorý sa špecializuje na extravagantné a exkluzívne plavky a spodné prádlo. Od návrhu až po  výrobu  sú všetky pracovné kroky realizované vo vlastnej dielni ktorá sa nachádza v Berlíne.

Material: 65% Polyester, 35 % Bavlna
Vyrobené v Nemecku.

Ramienka podprsenky sú vedené okolo krku, možnosť ich uviazania poskytuje maximálny komfort čo sa týka prispôsobenia veľkosti. Veľkosť je tiež možné prispôsobiť  uviazaním okolo hrudníka. Úžasné pohodlie poskytuje kvalitný a makkučký materiál. 

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

Veľkosť

,