Modré pushup plavky 3v1

Modré pushup plavky 3v1

Nádherné modré plavky s vysokým push ufektom, s opaskom s kamienkami Vám pripravia nezabudnuteľné chvíle pri vode! Set týchto plaviek obsahuje dvoje nohavičky – sexi bikiny na uviazanie a šortky s opaskom.

Modré pushup plavky 3v1

Krásne tyrkysové retro TROJdielne plavky, s kosticami a plne vystuženými košíčkami podprsenky poskytujúcimi perfektný push-up efekt. Krásne zdvihne prsia a formuje postavu. Väčší strih jednych nohavičiek zakryje drobné nedostatky, tie druhé nohavičky sú klasické. Reálna fabra je skôr do zelena, ako do modra.

Materiál:  88% Polyamid, 12% Elasthan

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

Veľkosť

, , ,