Háčkované plážové šaty Avalon

Háčkované plážové šaty Avalon

 

Odvážne baby, toto budete potrebovať. Stačí byť roztomilá v Háčkovaných plážových šatách Avalon.  Tieto Háčkované plážové šaty Avalon boli vyrobné,  aby upútali vśetky pohľady.  Majú  veľkú sieť s otvoreným úpletom a detailmi s celoplošnými uzlami.

Ručné pranie za studena
Bez podšívky
Vyrobené v USA

Háčkované plážové šaty Avalon

 

Odvážne baby, toto budete potrebovať. Novinka priamo z horúcej Kalifornie!

Stačí byť roztomilá v Háčkovaných plážových šatách Avalon.  V týchto fantastických háčkovaných šatách sa budete cítiť jedinečná a nesmierne sexi.  Majú  hlboký výstrih s otvoreným úpletom a detailmi s celoplošnými uzlami.

Ručné pranie za studena
Bez podšívky
Vyrobené v USA

 

Celé naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť na tejto sekcii nášho webu. Naše produkty sú vysokej kvality. Vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, všetko Vám okamžite  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

Veľkosť

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Háčkované plážové šaty Avalon”