Sieťované šaty biele Moana

Sieťované šaty biele Moana

Chceš zažiariť tak si obleč sieťované šaty Moana.  Zo sieťovanými šatami Moana budeťe sexi počas dna na pláži až do nočného klubu. Šaty sú navrhnuté z jemnej sieťovanej látke a sú posiate kamienkami a majú nedokončené okraje. Dokonale sa hodia k vášmu obľúbenému topu, bikín alebo podprsenke.
Ručné pranie za…

Sieťované šaty biele Moana

Buďte ako Kylie Jenner a roztočte to zakrytie si sieťovanými šatami bielimi Moana bikiny alebo top pretože vás v tom chceme vidieť! Chceš zažiariť tak si obleč sieťované šaty Moana.  Zo sieťovanými šatami Moana budeťe sexi počas dna na pláži až do nočného klubu. Šaty sú navrhnuté z jemnej sieťovanej látke a sú posiate kamienkami a majú nedokončené okraje. Dokonale sa hodia k vášmu obľúbenému topu, bikín alebo podprsenke.
Ručné pranie za studena, na sucho
Bez podšívky

 

Celé naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť na tejto sekcii nášho webu. Naše produkty sú vysokej kvality. Vyrobené v Nemecku. Máte možnosť získať nemeckú kvalitu za slovenské ceny. Tovar starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Na našom webe ponúkame niekoľko platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.

trust logos 04

Veľkosť

, ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sieťované šaty biele Moana”