Tango Nohavicky Kožené Star pre pravú rebelku

Tango Nohavicky Kožené Star pre pravú rebelku

Nemáš rada konzervatívnosť a romantické krajky ti nič nehovoria? Potom je toto  luxusné ružovo-čierne erotické prádlo značky Lolitta, pozostávajúce len pásov ako stvorené pre Teba! Tieto Tango nohavičky kožené sú pre ozajstnú rebelku, ktorá miluje všetko nevšedné!

Tango Nohavicky Kožené Star pre pravú rebelku – erotické prádlo

Balené v krásnej krabičke, výborné ako darček!

Značky LOLITTA!

  Neexistuje pravdepodobne spodná bielizeň, ktorá by vyvolala väčší rozruch.  Ideálny darček na hriešne erotický večer.
Nemáš rada konzervatívnosť a romantické krajky ti nič nehovoria? Potom je toto  luxusné ružovo-čierne erotické prádlo značky Lolitta, pozostávajúce len pásov ako stvorené pre Teba! Pre ozajstnú rebelku, ktorá miluje všetko nevšedné!
Obvod  je prispôsobiteľný na akúkoľvek veľkosť, čiže veľkosť nohavičiek si viete krásne nastaviť na každú postavu.
viacej nohavieciek nájdete tu:

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

Veľkosť

,