Fitness šortky s vreckami čierne

Fitness šortky s vreckami čierne

 

Fitness šortky s vreckami čierne  sú ideálne na tréning a udržiavanie pohody počas obzvlášť spotených sedení. Zostanete na mieste a zostanete svieži, keď sa pripravíte na školenie. A je k dispozícii v rôznych farbách, aby zodpovedali všetkým vašim ďalším obľúbeným topom. Budete viac než pripravení na akékoľvek cvičenie.

 

Fitness šortky s vreckami čierne

 

Krátke šortky  sú ideálne na tréning a udržiavanie pohody počas obzvlášť spotených sedení. Zostanete na mieste a zostanete svieži, keď sa pripravíte na školenie. A je k dispozícii v rôznych farbách, aby zodpovedali všetkým vašim ďalším obľúbeným topom. Budete viac než pripravení na akékoľvek cvičenie.

 

– Priliehavé
– Vysoký pás
– Teplé nohavice
– Vrecká v nákladnom štýle
– Látka s dvojitou stranou
– Pohodlný materiál
– 78% nylon, 22% spandex
– Farba štítku: modrozelená/olivová/čierna
– Modelka meria: Boky: 92 cm Pás: 65 cm a nosí veľkosť: S
– Č. F2022D050

 

Celé naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť na tejto sekcii nášho webu. Všetky veci sú vysokej kvality. Vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás pocíte svojou objednávkou, objednávočku Vám okamžite  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti  máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

Veľkosť

, ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fitness šortky s vreckami čierne”