Bielomodré pushup plavky 3v1

Bielomodré pushup plavky s opaskom

Nádherné bielo-modré TROJdielne plavky s vysokým push-up efektom, s opaskom s kamienkami Vám pripravia nezabudnuteľné chvíle pri vode! Set týchto plaviek obsahuje dvoje nohavičky – sexi bikiny  a šortky s opaskom.

Bielomodré pushup plavky s opaskom

Krásne bodkované retro TROJdielne plavky, s kosticami a plne vystuženými košíčkami podprsenky poskytujúcimi perfektný push-up efekt. Krásne zdvihne prsia a formuje postavu. Väčší strih jednych nohavičiek zakryje drobné nedostatky, tie druhé nohavičky sú klasické.

Materiál:  88% Polyamid, 12% Elasthan

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

Veľkosť

, , ,