Bikini leopard s retiazkami a bočnou ozdobou

Bikini leopard s retiazkami a bočnou ozdobou

Skvostné bikiny v leopar_om vzore, na podprsenke s dvojitou retiazkou okolo krku, na nohavičkách spojené zaujímavou zlatou ozdobou. Podprsenka je vystužená, bez kostíc. Mäkkučký a kvalitný materiál.

Bikini leopard s retiazkami a bočnou ozdobou

Sexi dvojdielne plavky v leoparďom vzore. Podprsenka je na uviazanie, okolo krku je vedená nádherná dvojitá kovová retiazka zlatej farby, ktorej dľžku je možné prispôsobiť, keďže je na zapínanie ako bežná retiazka. Na nohavičkách zboku je krásna zlatá ozdoba.

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

 

Veľkosť

, ,