Bikiny s odleskami letného slnka-vrchný diel

Bikiny s odleskami letného slnka-vrchný diel

Tu sa snúbi elegancia, luxus a zvodnosť! Impozantné bikiny čiernej farby s kontrastným zlatým zebrovitým vzorom sú naozajstným módnym kúskom. Ako ramienko je na podprsenke dvihutý zlatá retiazkou okolo krku, nohavičky zboku spojené zaujímavou zlatou ozdobou. Mäkkučký a kvalitný materiál.

Bikiny s odleskami letného slnka-vrchný diel

Impozantné bikiny čiernej farby s kontrastným zlatým zebrovitým vzorom. Podprsenka je na uviazanie okolo hrudníka, okolo krku je vedená nádherná dvojitá kovová retiazka zlatej farby, ktorej dľžku je možné prispôsobiť, ke_že je na zapínanie ako bežná retiazka. Na nohavičkách zboku je krásna zlatá ozdoba.  Podprsenka je vystužená mäkkou vložkou, bez kostíc. Mäkkučký a kvalitný materiál. Podprsenka vystužená makkou vyberateľnou výstužou, novahičky sú klasického strihu.

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

Veľkosť

, ,