A Bikini-zlaté slnko na bielej pláži

A Bikini-zlaté slnko na bielej pláži

Ak hľadate eleganciu, čistotu, jemnosť, luxus, ste správne! Extravagantné luxusné bikiny zlato-bielej farby zebrovitého vzoru, s nádhernou zlatou retiazkou s kamienkami na nohavičkách. Podprsenka plne na uviazanie, čiastočne vystužená makkou vyberateľnou výstužou.

A Bikini-zlaté slnko na bielej pláži

Extravagantné luxusné bikiny zlato-bielej farby, s nádhernou zlatou retiazkou s kamienkami na nohavičkách. Podprsenka plne na uviazanie, čiastočne vystužená makkou vyberateľnou výstužou.

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

[HASH_PROD_TABS_3ah2]

Veľkosť

, ,