Plavky push up s opaskom mentolová farba

Plavky push up s opaskom, mentolová farba

Nádherné plavky v príjemnej mentolovej farbe, oživené farebným opaskom a ozdobou na vrchnom diele. Push up efekt maximálne zdvihne poprsie a udrží ho pevné. Pohodlné a sexy plavky vo väčších veľkostiach aj pre dámy s prekrásnym plným dekoltom!

Plavky push up s opaskom mentolová farba

Nádherné plavky v príjemnej mentolovej farbe, oživené farebným opaskom a ozdobou na vrchnom diele. Push up efekt  maximálne zdvihne poprsie a udrží ho pevné. Pohodlné a sexy plavky vo väčších veľkostiach aj pre dámy s prekrásnym plným dekoltom!

Rozmery pre velkost S (vacsie rozmery su priblizne plus dalsie 2-3 cm pre kazdu velkost):

vyska kosicka podprsenky – 14,5 cm

obvod podprsenky v kludnom stav – 66 cm, po natiahnuti az do 82 cm

obvod nohaviciek v pase (vlastne v casti kde je opasok) v kludnom stave – 66 cm, po natiahnuti az do 88 cm

vyska sedu v kludnom stave – 22 cm

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

Veľkosť

, , , ,