Šaty elegant kvetinové s odhaleným chrbátom

Elegantné a provokatívne sexy letné šaty, sviežich farieb s kvetinkovým motívom. Vpredu hladké, chrbát odhalený s výstrihom do V. Stredná d_žka šiat umožňuje obliecť si ich rovnako na rokovanie, do práce, či na party alebo na nákupy.

Šaty elegant kvetinové s odhaleným chrbátom

Elegantné a provokatívne sexy letné šaty, sviežich farieb s kvetinkovým motívom. Vpredu hladké, chrbát odhalený s výstrihom do V. Stredná dĺžka šiat umožňuje obliecť si ich rovnako na rokovanie, do práce, či na party alebo na nákupy.

Šaty elegant kvetinové s odhaleným chrbátom

 

viacej šiat na bežné nosenie nájdete tu:

 

elé naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť na tejto sekcii nášho webu. Všetky veci sú vysokej kvality. Vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, objednávočku Vám okamžite  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti  máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

[HASH_PROD_TABS_3ah2]

[HASH_PROD_TABS_3ah2]

Veľkosť

, , ,