Nohavice letné modroružové

Nohavice letné modroružové

Ľahučké a pohodlné letné nohavice ideálne na akúkoľvek príležitosť. V páse sú priliehavé, postupne nadol rovné a tým vytvárajú zoštíhľujúci efekt. Vyrobené sú z chladivej padavej látky so sviežim a neutrálnym letným motívom.

Nohavice letné modroružové

Tieto letné nohavice sú tak pohodlné a na telo príjemné, že sa v nich budete cítiť komfortne a skvele  na pláži, na party, na nákupoch, v práci, pri cestovaní – budú Vám príjemným spoločníkom proste kdekoľvek!

Pozor,  sú menšieho strihu, preto odporúčame kúpiť o číslo väčšie, ako obvykle nosíte.

Rozmery nohavic su nasledovne:

velkost S:

sirka v pase: 30 cm

sirka v bokoch: 47 cm

sirka nohavice v mieste stehna: 25 cm

celkova dlzka: 101 cm

Vnutorna dlzka: 74 cm

velkost L:

sirka v pase: 32 cm

sirka v bokoch: 49 cm

sirka nohavice v mieste stehna: 26 cm

celkova dlzka: 101 cm

Vnutorna dlzka: 74 cm

Vsetky miery su odmerane, obvod znamena krát 2. Látka je elasticka, lahka, padava, uvedene rozmery su v kludnom stave, po natiahnuti je to aj viac.

,

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

Veľkosť

, ,