Štýlové bikini so štrasom biele

Štýlové bikini so štrasom biele

Luxusné a kvalitné sexy bikiny, s ligotavými retiazkami na boku a ramienkach, vyrobené z makkučkého materiálu, v bielej farbe.

Štýlové bikini so štrasom biele

Rada by ste zažiarila aj pri vode, avšak nie ste veľmi extravagantná? Presne tieto dvojdielne vystužené plavky sú teda pre Vás! Nie sú vulgárne, napriek tomu dostatočne sexy. Luxusné, veľmi kvalitné sexy bikiny, s ligotavými retiazkami  na boku a ramienkach, sú na pokožku veľmi príjemné v_aka makulilinkému materiálu, z ktorého sú vyrobené. Ich biela farba nádherne zvýrazní Vaše opálenie. Uviazanie okolo krku aj hrudníka poskytuje maximálne pohodlie a prispôsobenie Vašim potrebám. Vyskúšajte – nedáte ich za nič!!

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

[HASH_PROD_TABS_3ah2]

Veľkosť

, ,