A Bikini zamknuté tajomstvo

24.99

A Bikini zamknuté tajomstvo

Podmanivé bikiny zamknuté na zámok! Viete si predstaviť niečo provokatívnejšie?! Nohavičky sú spojené retiazkou, z ktorej provokatívne visí zámok, a na podprsenke je zas kľúčik! Horný diel na uviazanie, preto je možné prispôsobiť veľkosť.

Vymazať
Katalógové číslo: 2,15E+02 Kategórie: ,

Popis

A Bikini zamknuté tajomstvo

Podmanivé bikiny uzamknuté na zámok! Nohavičky sú spojené retiazkou, z ktorej provokatívne visí zámok, a na podprsenke je zas kľúčik! Určite je každému jasné, o čom budú rozmýšľať všetci muži v okolí, ke_ sa pri vode objavíte Vy v týchto plavkách!!! Jedine o tom, ako sa dostať k tomu klúčiku a ako odomknúť zámku... Horný diel je vystužený mäkkou výstužou, bez kostíc, na uviazanie, preto je možné prispôsobiť veľkosť.

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

[HASH_PROD_TABS_3ah2]

Ďalšie informácie

Veľkosť

, ,