Šaty mini na ramienka so swarovsky ozdobou biele

Šaty mini na ramienka so swarovsky ozdobou biele

Nádherné mini šatičky na horúce leto z vysoko kvalitného elastického materiálu. Ke_ ich raz vyskúšate, viac ich zo seba nevyzlečiete 🙂 Perfektne sedí na postave a tvaruje ju! Nádherná sneho biela farba krásne zvýraní Vaše opálenie!

Šaty mini na ramienka so swarovsky ozdobou biele

Nádherné mini šatičky na horúce leto z vysoko kvalitného elastického materiálu. Keď ich raz vyskúšate, viac ich zo seba nevyzlečiete 🙂 Perfektne sedí na postave a tvaruje ju! Nádherná sneho biela farba krásne zvýraní Vaše opálenie!

Veľkosti: 36/38, 38/40, 40/42 

Dlzka siat od spodku vystrihu je 53 cm – plus to ramienko okolo krku.

Tieto Šaty sú od nemeckej módnej značky Annsfashion

 

Celé naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť na tejto sekcii nášho webu. Všetky veci sú vysokej kvality. Vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, objednávočku Vám okamžite  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti  máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

[HASH_PROD_TABS_3ah2]

Veľkosť

, ,