Bikini zvierací motív tigrované oranžové

Bikini zvierací motív tigrované oranžové

Exkluzívne bikiny so zvieracím motívom – tigriny na oranžovom podklade, z kvalitného a mäkkučkého materiálu. Na podprsenke vpredu, aj na nohavičkách sú ozdobené nádhernou retiazkou zlatej farby. Podprsenka je vystužená, bez kostíc.

Bikini zvierací motív tigrované oranžové

Exkluzívne bikiny so zvieracím motívom – tigriny na oranžovom podklade,  z kvalitného a mäkkučkého materiálu. Nohavičky sú po bokoch spojené kovovou retiazkou zlatej farby, retiazka je aj na vrchnom diely vpredu. Podprsenka je okolo hrudníka aj okolo krku vedená na uviazanie, čo poskytuje komfort pri prispôsobení veľkosti individuálnym potrebám, je vystužená makkými vyberateľnými vypchávkami, bez kostíc.

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

[HASH_PROD_TABS_3ah2]

Veľkosť

, ,