A Plavky čierno ružové so sukničkou

A Plavky čierno ružové so sukničkou

Podmanivé plavky kontrastnej čierno ružovej farby. Vrchný diel na uviazanie na šnúrky okolo krku aj okolo hrudníka, nevystužené trojuholníkové košíčky. Spodný diel je klasického nohavičkového strihu, oživený nádhernou malinkou sukienkou. Vysoko kvalitné!!

A Plavky čierno ružové so sukničkou

Podmanivé plavky kontrastnej čierno ružovej farby. Vrchný diel je na uviazanie na šnúrky okolo krku aj okolo hrudníka, nevystužené trojuholníkové košíčky. Spodný diel je klasického nohavičkového strihu, oživený nádhernou malinkou sukienkou neónovo ružovej farby. Vysoko kvalitné!!

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

[HASH_PROD_TABS_3ah2]

Veľkosť

,