Bikiny s hranatou retiazkou leopard

24.99

Bikiny s hranatou retiazkou leopard

Jedinečné bikiny leopardieho vzoru, oživené zlatou hranatou retiazkou na ramienkach podprsenky a bočných stranách nohavičiek. Podprsenka vystužená, bez kostíc, na uviazanie.

Vymazať
Katalógové číslo: 2149-3 Kategórie: ,

Popis

Bikiny s hranatou retiazkou leopard

Staňte sa aj Vy na chvíľku malou šelmičkou a doprajte si tieto jedinečné plavky s leopardím vzorom! Podprsenka je vystužená, bez kostíc, plne na uviazanie, čo zabezpečí pohodlie pri prispôsobení veľkosti. Na ramienkach podprsenky a bočných stranách nohavičiek je hranatá retiazka zlatej farby.

Všetko naše dámske oblečenie a dámske spodné prádlo si môžete pozrieť v tejto sekcii nášho webu. Veci sú vysokej kvality, vyrobené v Nemecku, alebo v Amerike. Máte možnosť získať svetovú kvalitu za slovenské ceny.  Všetko máme pre Vás pripravené priamo u nás na sklade a akonáhle nás poctíte svojou objednávkou, okamžite Vám tovar  starostlivo balíme a odosielame nasledujúci pracovný deň. Podľa vašej obľúbenosti máte u nás možnosť výberu z niekoľkých platobných možností. Priama platba na účet, platba kartou, Apple Pay, Google Pay alebo PayPal.trust logos 04

ikony

[HASH_PROD_TABS_3ah2]

Ďalšie informácie

Veľkosť

, ,