Kontakt

 
 
 
Úvod > Kontakt
 

Kontakt na nás

Prevádzkovateľ internetového obchodu je spoločnosť Noainvest s s.r.o.


Fakturačná adresa: 
Noainvest s.r.o.
Lomnická 27
84110 Bratislava
Slovenská republika

Korešpondenčná adresa a adresa pre vrátenie tovaru v prípade odstúpenia od zmluvy zo strany zákazníka: 

Marek Majda
Malinovského 8
977 01  Brezno
Slovenská republika

tel.: +421 903 527 728
email: info@malyluxus.sk


Bankové spojenie:
Peňažný ústav: VUB Banka
Č.účtu/kód: IBAN: SK5602000000003203135558 

BIC: SUBASKBX
KS: 0008
VS: číslo faktúry

IČO: 47 450 941
DIČ: 2023929567
IČ DPH: SK0000000000
Spoločnosť Noainvest s.r.o. nie je platcom DPH.
Všetky ceny v našom obchode (maloobchod) sú zmluvné, uvádzané s DPH a sú konečné.

Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia (SOI)
Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj
Prievozská 32,  827 99 Bratislava 

Zodpovedný vedúci: Marek Majda
Kontakt: info@malyluxus.sk

Zápis v OR: Okresný súd  Bratislava I
Oddiel Sro, vložka číslo: 93910/B


Kontaktovať nás môžete mailom, alebo telefonicky (pondelok - nedeľa: 08:00 - 21:00 hod.) na uvedených kontaktoch, alebo cez kontaktný formulár.

 CAPTCHA ImageRefresh Image

 
 

Každá dáma je nádherná a jedinečná... Každá dáma si zaslúži osobitnú pozornosť a dokonalú starostlivosť... Každá dáma miluje všetko jemné a krásne, zvodné a provokatívne...

Toto je pre nás hlavnou inšpiráciou, prečo sa prostredníctvom nášho e-shopu snažíme  priniesť malý luxus do Vášho šatníka už od roku 2013. S maximálnym úsilím sa snažíme dosiahnuť spokojnosť všetkých našich zákazníkov a potešiť ich  kvalitným tovaromnízkymi cenamišpeciálnymi zľavamidarčekmi, a samozrejmosťou je milý a ústretový prístup.

Nechajte sa aj Vy od nás rozmaznávať úchvatnými kúskami oblečenia, ktoré pre Vás vyberáme so zvláštnym dôrazom na zvýraznenie ženskej krásy. Dovoľte nám ponúknuť Vám malý luxus každý deň.

Vyberte si z našej ponuky a dajte Vašim krivkám možnosť vyniknúť v korzete, budete prekvapená ako krásne ich zvýrazní a vytvaruje. Nechajte sa zahaliť do vánku ľahunkej košieľky na večerné chvíle... Staňte sa kráľnou zmyselnosti v nezvyčajnom horúcom spodnom prádielku. Doprajte si nádherné  šaty pri každej príležitosti - letné plážové, koktejlové, či elegantné a decentné do práce... Vyberte si z nekonečného množstva plaviek - vystužené aj nevystužené, bikiny aj s push-up efektom, monokini aj tangá - všetkých strihov a farieb. Buďte trendy a vyskúšajte moderné čipkované, kožené alebo riflové legíny, či originálne džínsy! Páni, potešte priateľku, či manželku nádherným a osobitým darčekom.

Presvedčte sa, že ceny nášho tovaru sú naozaj neobvykle nízke - to preto, aby nádherné kúsky odevu mohli krášliť každú z Vás. Nákup u nás je pohodlný a bezpečný – objednajte z domu, vyskúšajte si doma, a ak nie ste s tovarom z akéhokoľvek dôvodu spokojná, pošlite nám ho naspäť a my Vám bez akýchkoľvek otázok obratom vrátime peniažky. Všetko vybavíme s dobrou náladou v znení hesla – náš zákazník, náš pán!!

Veríme, že si z našej ponuky vyberiete, s nákupom budete spokojní a opäť sa k nám vrátite.

Želáme Vám príjemný nákup a veľa radosti v živote!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia