Možnosti dopravy a platieb

 
 
 
Úvod > Doprava a platby
 

Dodacie a platobné podmienky

Doručovanie zásielok je realizované  v rámci Slovenskej republiky prostredníctvom prepravnej spoločnosti GLS,  a do Českej republiky prostredníctvom Slovenskej pošty.

Cena poštovného a balného v rámci Slovenskej republiky je účtovaná nasledovne:

 - pri spôsobe úhrady bankovým prevodom vopred sadzbou 3,70 Eur,

 - pri spôsobe úhrady na dobierku sadzbou 4,60 Eur, 

- pri objednávke nad 50 Eur poštovné zadarmo! 

Cena poštovného a balného v rámci Českej republiky je účtovaná sadzbou 7 Eur, pri nákupe nad 80 Eur je poštovné zadarmo!

Termín dodania: Tovar je zákazníkovi doručený v nasledujúci pracovný deň po dni odoslania, odosielaný je nasledujúci pracovný deň po dni objednania, alebo ešte v ten deň.

V prípade, že sa nám zásielka vráti z dôvodu "adresát neznámy", kontaktujeme zákazníka, a v prípade, že má záujem, tovar mu pošleme opätovne a účtujeme mu opätovné poštovné. Ak zákazník nemá záujem o opätovné poslanie tovaru, účtujeme poplatok za náklady na prvé poslanie vo výške 8 Eur.

Akonáhle nám je objednávka doručená, overíme dostupnosť tovaru, a potvrdzujeme skompletizovanie. Ak je tovar skladom, odosielame zásielku hneď nasledovný pracovný deň, alebo ešte v ten pracovný deň. Ak tovar nie je momentálne skladom, a nie sme schopní ho odoslať v dohľadnej dobe, zákazníka o tejto skutočnosti informujeme.

 Termín odoslania objednávky môže byť vo výnimočných prípadoch  dlhší z dôvodov, ktoré nemôžeme ovplyvniť, o tomto je však zákazník vždy informovaný.

Kúpnu cenu za objednaný tovar môžete uhradiť jedným z dvoch možných spôsobov, podľa Vášho výberu:

  • bankovým prevodom vopred poukázaním na náš účet č.   SK5602000000003203135558
  •                                                                                    BIC: SUBASKBX

Pri tomto spôsobe dostanete informačný email o objednávke, následne email o záväznom potvrdení o skopletizovaní objednávky. Následne uhradíte kúpnu cenu na náš účet bankovým prevodom spolu s poštovným, ktoré Vám započítame do faktúry, najneskôr do 10 dní od dňa potvrdenia skompletizovania z našej strany (ako variabilný symbol uveďte ID objednávky).  Prosíme o informáciu emailom o uhradení, aby sme vedeli sledovať uhradenie tovaru a tovar Vám hneď poslať. Po pripísaní platby na náš účet Vám bezodkladne, najneskôr do 48 hodín pošleme tovar spolu s faktúrou. 

  • uhradením dobierky pri doručení balíka

Pri tomto spôsobe dostanete informačný email o objednávke, a po našom záväznom potvrdení Vašej objednávky, Vám bezodkladne pošleme tovar spolu s faktúrou, uhradíte ho až pri jeho prevzatí. Vo faktúre bude zahrnuté aj poštovné.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že balík pri doručení ste povinní skontrolovať z hľadiska neporušenosti, ak je zjavne poškodený, oznámite to ihneď priamo doručovateľovi a za jeho prítomnosti skontrolujete tovar v ňom a spíšete s ním zápis o škode. Ak tovar nie je v poriadku, máte právo balík neprebrať.

Neprevzatie objednadného tovaru: 

Pri neprebratí zásielky objednanej na dobierku, alebo pri zadaní nesprávnej adresy na doručenie, účtujeme poplatok 8,- Eur, ktorý je zákazník povinný uhradiť. Tento poplatok zahŕňa naše náklady na poštovné a balné objednaného tovaru. Po nebrebratí zásielky a jej vrátení doručovateľom, vystavíme Vám faktúru na sumu 8,- Eur a odošleme Vám ju emailom. Túto faktúru je potrebné uhradiť najneskôr do 10 pracovných dní od jej odoslania emailom, v opačnom prípade postúpime pohľadávku externej inkasnej spoločnosti. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia