Možnosti dopravy a platieb

 
 
 
Úvod > Doprava a platby
 

Dodacie a platobné podmienky

Doručovanie zásielok je realizované  v rámci Slovenskej republiky prostredníctvom prepravnej spoločnosti GLS,  a do Českej republiky prostredníctvom Slovenskej pošty.

Cena poštovného a balného v rámci Slovenskej republiky je účtovaná nasledovne:

 - pri spôsobe úhrady bankovým prevodom vopred sadzbou 4,20 Eur,

 - pri spôsobe úhrady na dobierku sadzbou 5 Eur (4,20 + 0,80 dobierka), 

- pri objednávke nad 50 Eur poštovné zadarmo! 

Cena poštovného a balného v rámci Českej republiky je účtovaná sadzbou 7 Eur, pri nákupe nad 80 Eur je poštovné zadarmo!

Termín dodania: Tovar je zákazníkovi doručený v nasledujúci pracovný deň po dni odoslania, odosielaný je nasledujúci pracovný deň po dni objednania, alebo ešte v ten deň.

V prípade, že sa nám zásielka vráti z dôvodu "adresát neznámy", kontaktujeme zákazníka, a v prípade, že má záujem, tovar mu pošleme opätovne a účtujeme mu opätovné poštovné. Ak zákazník nemá záujem o opätovné poslanie tovaru, účtujeme poplatok za náklady na prvé poslanie vo výške 8 Eur.

Akonáhle nám je objednávka doručená, overíme dostupnosť tovaru, a potvrdzujeme skompletizovanie. Ak je tovar skladom, odosielame zásielku hneď nasledovný pracovný deň, alebo ešte v ten pracovný deň. Ak tovar nie je momentálne skladom, a nie sme schopní ho odoslať v dohľadnej dobe, zákazníka o tejto skutočnosti informujeme.

 Termín odoslania objednávky môže byť vo výnimočných prípadoch  dlhší z dôvodov, ktoré nemôžeme ovplyvniť, o tomto je však zákazník vždy informovaný.

Kúpnu cenu za objednaný tovar môžete uhradiť jedným z dvoch možných spôsobov, podľa Vášho výberu:

  • bankovým prevodom vopred poukázaním na náš účet č.   SK5602000000003203135558
  •                                                                                    BIC: SUBASKBX

Pri tomto spôsobe dostanete informačný email o objednávke, následne email o záväznom potvrdení o skopletizovaní objednávky. Následne uhradíte kúpnu cenu na náš účet bankovým prevodom spolu s poštovným, ktoré Vám započítame do faktúry, najneskôr do 10 dní od dňa potvrdenia skompletizovania z našej strany (ako variabilný symbol uveďte ID objednávky).  Prosíme o informáciu emailom o uhradení, aby sme vedeli sledovať uhradenie tovaru a tovar Vám hneď poslať. Po pripísaní platby na náš účet Vám bezodkladne, najneskôr do 48 hodín pošleme tovar spolu s faktúrou. 

  • uhradením dobierky pri doručení balíka

Pri tomto spôsobe dostanete informačný email o objednávke, a po našom záväznom potvrdení Vašej objednávky, Vám bezodkladne pošleme tovar spolu s faktúrou, uhradíte ho až pri jeho prevzatí. Vo faktúre bude zahrnuté aj poštovné.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že balík pri doručení ste povinní skontrolovať z hľadiska neporušenosti, ak je zjavne poškodený, oznámite to ihneď priamo doručovateľovi a za jeho prítomnosti skontrolujete tovar v ňom a spíšete s ním zápis o škode. Ak tovar nie je v poriadku, máte právo balík neprebrať.

Neprevzatie objednadného tovaru: 

Pri neprebratí zásielky objednanej na dobierku, alebo pri zadaní nesprávnej adresy na doručenie, účtujeme poplatok 8,- Eur, ktorý je zákazník povinný uhradiť. Tento poplatok zahŕňa naše náklady na poštovné a balné objednaného tovaru. Po nebrebratí zásielky a jej vrátení doručovateľom, vystavíme Vám faktúru na sumu 8,- Eur a odošleme Vám ju emailom. Túto faktúru je potrebné uhradiť najneskôr do 10 pracovných dní od jej odoslania emailom, v opačnom prípade postúpime pohľadávku externej inkasnej spoločnosti. 

 

 
 
 

Každá dáma je nádherná a jedinečná... Každá dáma si zaslúži osobitnú pozornosť a dokonalú starostlivosť... Každá dáma miluje všetko jemné a krásne, zvodné a provokatívne...

Toto je pre nás hlavnou inšpiráciou, prečo sa prostredníctvom nášho e-shopu snažíme  priniesť malý luxus do Vášho šatníka už od roku 2013. S maximálnym úsilím sa snažíme dosiahnuť spokojnosť všetkých našich zákazníkov a potešiť ich  kvalitným tovaromnízkymi cenamišpeciálnymi zľavamidarčekmi, a samozrejmosťou je milý a ústretový prístup.

Nechajte sa aj Vy od nás rozmaznávať úchvatnými kúskami oblečenia, ktoré pre Vás vyberáme so zvláštnym dôrazom na zvýraznenie ženskej krásy. Dovoľte nám ponúknuť Vám malý luxus každý deň.

Vyberte si z našej ponuky a dajte Vašim krivkám možnosť vyniknúť v korzete, budete prekvapená ako krásne ich zvýrazní a vytvaruje. Nechajte sa zahaliť do vánku ľahunkej košieľky na večerné chvíle... Staňte sa kráľnou zmyselnosti v nezvyčajnom horúcom spodnom prádielku. Doprajte si nádherné  šaty pri každej príležitosti - letné plážové, koktejlové, či elegantné a decentné do práce... Vyberte si z nekonečného množstva plaviek - vystužené aj nevystužené, bikiny aj s push-up efektom, monokini aj tangá - všetkých strihov a farieb. Buďte trendy a vyskúšajte moderné čipkované, kožené alebo riflové legíny, či originálne džínsy! Páni, potešte priateľku, či manželku nádherným a osobitým darčekom.

Presvedčte sa, že ceny nášho tovaru sú naozaj neobvykle nízke - to preto, aby nádherné kúsky odevu mohli krášliť každú z Vás. Nákup u nás je pohodlný a bezpečný – objednajte z domu, vyskúšajte si doma, a ak nie ste s tovarom z akéhokoľvek dôvodu spokojná, pošlite nám ho naspäť a my Vám bez akýchkoľvek otázok obratom vrátime peniažky. Všetko vybavíme s dobrou náladou v znení hesla – náš zákazník, náš pán!!

Veríme, že si z našej ponuky vyberiete, s nákupom budete spokojní a opäť sa k nám vrátite.

Želáme Vám príjemný nákup a veľa radosti v živote!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia